Categories
Mārketings

SEO pakalpojumi, kas jāiekļauj Tava uzņēmuma stratēģijā

Digitālā mārketinga stratēģijas šobrīd vairs nav iedomājama bez SEO kā nozīmīgas tā daļas. Tomēr, laikam ejot un digitālās vides trendiem mainoties, jāmaina ne tikai digitālā mārketinga stratēģija kopumā, bet arī SEO procesu izpilde. Tieši tāpēc starp SEO pakalpojumiem atrodamas aktuālas un jaunas lietas, ko speciālisti ievieš, sekojot jaunākajām tendencēm. Un ne velti, vairāk kā 61% mārketinga speciālisti šogad nolēmuši pievērst pastiprinātu uzmanību optimizācijas ieviešanai zīmola komunikācijā, tērējot šim mērķim 41% no ieplānotā mārketinga budžeta. Tieši tāpēc, esam apkopojuši 3 padomus, kas vēl jāiekļauj 2022. gada SEO stratēģijā.

1. Saturs ar pievienoto vērtību

Nav noslēpums, ka viena no galvenajām SEO sastāvdaļām ir saturs. Tieši tāpēc tā optimizācija un izveide ir iekļauta kā viena no galvenajām sadaļām SEO pakalpojumu piedāvājumā. Tomēr, joprojām daudzi uzskata, ka saturs ir tikai vieta, kur ievietot atslēgvārdus. Veidojot šī gada SEO stratēģiju, jāatceras, ka saturs jāraksta priekš lasītājiem, ne tikai algoritma reitingiem, piešķirot tiem jēgu un lasīt ērtumu.  Protams, neaizmirstot par atslēgvārdiem.

2. Fokusējies uz lietotāju pieredzi

Ne tikai klikšķu skaits, bet arī lapas apmeklētāja pieredze ir kritiski svarīga, lai aktivizētu SEO procesu attīstību. Tieši šī iemesla dēļ, lapai jābūt ērtai, viegli pārredzamai un saprotamai. Kā arī lietotāju pieredzi uzlabo iekšējās un ārējās saites, kas ved gan uz dažādām lapas sadaļām, gan uz citiem ārējiem resursiem. Šo procesu atradīsiet ārējās SEO optimizācijas sadaļā.

3. Atbrīvojies no visa liekā

Tā pat kā teiciens ‘Mazāk ir vairāk,’ arī SEO optimizācijas svarīgs solis ir atbrīvoties no visa liekā jeb no visa tā, kas samazina lapas ielādes ātrumu. Lieli attēli, dublēts saturs, nepārdomāta lapas uzbūve, tas viss un vēl citas lietas būtiski ietekmē lapas ielādi, kas ne tikai bojā lapas vērtējumu, bet arī mudina lapas apmeklētājus lapu pamest. Tieši tāpēc iekšējā SEO optimizācija nav iedomājama bez šī elementa.

Ja arī jūsu uzņēmumam nepieciešama kvalitatīva SEO optimizācija un profesionāls skatījums uz šo procesu, ieskatieties SEO pakalpojumu sadaļā. Tajā atradīsiet gan pilnu optimizācijas procesu, gan atsevišķus soļus, kurus iespējams veikt rezultātu sasniegšanai. Ja jūs vēl māc šaubas, sazinieties ar mūsu komandu un piesakiet bezmaksas pirmo konsultāciju. Tās laikā ne tikai izrunāsim jums aktuālos jautājumus, bet arī ieskicēsim svarīgākās vadlīnijas.